Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Zakrzyce - Oferty sprzedaży domów

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

2 600 000 zł405 m² 6 419,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 900 m²

Polecam do zakupu nieruchomość składającą się z domu wolnostojącego z 2003 roku o powierzchni 165 m oraz budynku wolnostojącego z 2012 roku o powierzchni 240 m. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł165 m² 7 878,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Polecam do zakupu dom wolnostojący z 2003 roku o powierzchni 165 m położony na działce o pow. ok. 5300 m przy ścianie lasu w Zakrzycach, gmina Miękinia. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław(Zakrzyce + 18 km)

1 098 999 zł148 m² 7 425,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, tuż na południu Jagodna. Inwestycja znajduje się na ulicy Błotnej, w Żernikach Wrocławskich. Standard: deweloperski Plus Dodatkowe atuty: - kanalizacja - droga.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wilkszyn(Zakrzyce + 10 km)

1 290 000 zł128,70 m² 10 023,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:695 m²

Są takie miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Gdzie poranki zaczynają się kawą na tarasie, a wieczory kończą ciszą, której tak brakuje w mieście. Ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Miękinia(Zakrzyce + 9 km)

757 831 zł131,38 m² 5 768,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:60 m²

* oferta bez prowizji (0 zł) i bez podatku pcc (0 zł) * Kontakt: piotr - tel.   * Ogród + Garaż * aż 5 Pokoi Parter: pokój dzienny z aneksem kuchennym: 33,65 m2 Przedpokój: 2,82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Parkowa

Sadowice(Zakrzyce + 8 km)

1 999 000 zł485 m² 4 121,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 240 m²

Lokalizacja: gmina Kąty Wrocławskie | Sadowice, metraż: 485,15 m powierzchni użytkowej domu, zabudowa: rezydencja wolnostojąca z poddaszem użytkowym oraz dodatkowym budynkiem wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Lotnicza

Szewce(Zakrzyce + 17 km)

1 350 000 zł232 m² 5 818,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 407 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący | 165 m2, | Szewce| Duża działka 1407 m2 | Garaż | Fotowoltaika Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący, położony w miejscowości Szewce, w gminie Wisznia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Łobez(Zakrzyce + 11 km)

630 000 zł190 m² 3 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:909 m²

Zamieszkaj i Zarabiaj! Dwulokalowy dom z potencjałem w Łobzie, ul. Kraszewskiego! Marzysz o własnym domu z ogrodem, a jednocześnie chciałbyś czerpać z niego stały.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Koreańska

Brochów,Wrocław(Zakrzyce + 18 km)

1 890 000 zł300 m² 6 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:692 m²

English version below Z prawdziwą przyjemnością oferuję do sprzedania dom dwukondygnacyjny w wolnostojący z lat 30 XX wieku, o powierzchni ok. 300 m2 usytuowany we Wrocławiu na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Płużna

Fabryczna,Wrocław(Zakrzyce + 18 km)

1 060 000 zł127 m² 8 346,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:102 m²

Nowoczesny dom szeregowy | 5 pokoi | Garaż | Jerzmanowo, wrocław 1 060 000 zł | 127 m | Rynek pierwotny ul. Płużna, jerzmanowo zielona, spokojna część Wrocławia, idealna dla rodzin i osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Smolec

Smolec(Zakrzyce + 9 km)

1 000 000 zł83 m² 12 048,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

0% pcc | 0% prowizji | Dom szeregowy 83 m + strych | ogród | Smolec Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie szeregowej, położone w spokojnej części Smolca, tuż pod Wrocławiem. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 900 zł180 m² 16 666,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:380 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca komfort życia z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Przestronny dom wolnostojący o powierzchni 180 m położony jest na dużej,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij